stomac

Caria dentara

Postata de comanelea cu 15 ani in urma.

As vrea sa stiu ce sa fac in ceea ce priveste mirosul urat al respiratie cand acesta nu e de natura stomatologica. Banuiesc ca ar fi de la stomac dar nu am dureri si nici alimente pe care organismul sa nu le tolereze. Daca mai are cineva aceasta problema astept raspuns. Multumesc tuturor

Raspunsuri (3)

marius208111671

acum 15 ani

E nevoie de o detoxifiere a organismului, pe care trebuie s-o facem cu atat mai des cu cat constientizam cate toxine consumam zilnic, din alimente si din aer.
Daca vrei sa te ajut, trimite-mi e-mail

Mirela16969595

acum 15 ani

cel mai simplu ar fi sa incepi un regim de detoxofiere. poate ca ai viermi intestinali... de obicei durerea in anumite afectiuni apare cand e destul de tarziu, asa ca nu te bizui pe asta. e imposibil sa nu existe si alte simptome, in afara de halena , pe care nu le-ai remarcat inca.

ilie

acum 8 ani

Fara nici o setoxifiere ca va distrugeti flora intestinala.