Respiratia urat mirositoare sau modificata

Caria dentara

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Cu aceiasi problema ma confrunt si eu de mai bine de 1 an si sunt disperata ca nu stiu unde terebuie sa merg sa cer ajutorul ptr a scapa de problema asta neplacuta.As dori sa imi spuneti ce analize trebuiesc facute ptr a descoperii cauza aparitiei respiratiei neplacute si ce tratament este ptr a scapa de acest calvar

Raspunsuri (1)

Stefan8092987

acum 16 ani

se cheama halena ,poate fi de la dentitie (vezsi stomatolog) sau de la stomac,