MASEAUA DE MINTE

Caria dentara

Postata de MAD_LOVE cu 11 ani in urma.

Mi-am tratat o masea,deoarece ma jena f tare, simt ca imi zvacneste, ca umbla ceva...la nivelul gingie-dinte.Mi-am tratat maseau, dar durerea nu a disparut.Ma doare cu ureche cu tot, iar in zona ochiului o senzatie de usturime, arsura.Nu ma mai pot concentra la nimic.Imi creste si maseaua de minte.In zona maselei de minte nu ma doare, e posibil sa fie in gingie vre-un rest de mancare sau sa fie o problema din cauza nervului...Ce pot face, ma jeneaza rau ???

Raspunsuri (1)

bbybby

acum 11 ani

trebuie scoasa...am patit acelas lucu numai k partea p***a era k eu nu mai tiam de la ce masea porneste durerea...