glanda parotida

Caria dentara

Postata de 4313 cu 13 ani in urma.

stie cineva cum se trateaza litaza la glanda parotida? mai precis , pe canalul care duce saliva in gura de la glanda parotida s-a format un calcul, as vrea sa stiu , daca stie cineva , in ce consta tratamentlul pentru indepartarea lui. multumesc

Raspunsuri (5)

Ionescu

acum 13 ani

Mergeti la un medic homeopat cu experienta. Se poate trata in mod efectiv cu remedii homeopate.

acum 13 ani

multumesc D-lui Dr Ionescu , dar as vrea sa stiu cu ce se ocopa homeopatia!

Ionescu

acum 13 ani

Uitati-va aici:

//sfatulmedicului.ro/Homeopatia/homeopatia-o-metoda-terapeutica-medicala-stiintifica_1429

si cautati in google si "Medicina Mileniului Trei: Homeopatia - Medicina naturista"

mihaela

acum 13 ani

buna.in urma cu 3 ani am avut o prietena care a avut aceias problema ca a ta.sa rezolvat aceasta problema doar cu bisturiu....

nelu

acum 13 ani

Chiar acum vin de la doctor unde am fost pentru dureri in zona articulatiei mandibulare.In urma cu 30 de ani am suportat o operatie pentru extragerea unui calcul din glanda salivara(submaxiletomie).In urma operatiei am ramas cu o sensibilitate deosebita la barbierit.Calculul din glanda salivara se poate rezolva numai prin operatie.