Dinte rupt pe diagonala .

Caria dentara

Postata de qwerty1234 cu 9 ani in urma.

Buna ziua . Aseara am vrut sa fac o poza , si m-am impiedicat . mi sa rupt un dinte pe diagonala cel din fata . problema e ca am 15 ani . ce trebuie facut ?? acum ma doare tot maxilaru de pe partea stanga .

Raspunsuri (1)

Buzzbee

acum 9 ani

Nu te speria,si eu am patit la fel tot la 15 ani.Nu prea o sa poti sa mananci o saptamana insa in rest va fi bine,cat despre aspect dintele se poate plomba.