Dinte lipsa

Caria dentara

Postata de damihai cu 10 ani in urma.

Buna Seara, Mi-a cazut un dinte din fata si am si puroi la radacina, se mai poate pune pivot
Multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Corina Dinca

acum 10 ani

Buna ziua! Pivotul se pune pe radacina dintelul. S-a spart coroana si a cazut sau s-a miscat foarte tare si a cazut cu radacina cu tot?

damihai

acum 10 ani

a mai ramas foarte putin din coroana

andrei

acum 9 ani

Mie mi-a cazut un dinte si a ramas radacina lui si creste stramb radacina si am un abces ce sa fac??