de ce ma doare o maseaua ?

Caria dentara

Postata de MembruMobileApp1476783185 cu 7 ani in urma.

buna ziua, am fost ieri la dentist si mia curatat o masea dupa care mi sa pus o plomba provizorie si urmaza luni sa imi puna cea definitiva.. Astazi simt un oarecare disconfort cand mananc ..intrebarea mea este ceva normal sa simt aceasta durere?

Raspunsuri (1)

alexa_866

acum 5 ani

Multi medici nu respecta normele de igiena, cine stie ce o fi facut de nu va lasa durerea. Dupa plombare era normal sa fie totul ok. Eu zic sa mergeti la alt medic si, eventual sa mai faceti o radiografie sa vedeti ce v-a facut acolo. Eu sunt foarte multumita de medicii stomatologic la care merg d ecativa ani, cei de la clinica ***. Puteti sa incercati sa mergeti acolo.