De ce ma doare atat de tare maseaua?

Caria dentara

Postata de Utilizator11552733356 cu 5 ani in urma.

Saptamana trecuta mi.a cazut tratamentul la o masea .. tratament ce.l aveam de 4 ani la acea masea . Am mers dupa 5 zile la medic si.a pus tratament pt ca ma durea ..mi.a facut anestezie sa imi umble pe canale. Ieri am mers din nou mi.a umblat din nou pe canale 2 dintre ele m.au durut atat de tare .. si mi.a pus din nou tratament. Aseară am innebunit de dureri .. mentionez ca nervul era scos de acum 4 ani . .. ce pot sa fac sa scap de aceste dureri groaznice ?

Raspunsuri (1)

alexa_866

acum 5 ani

Buna ziua! Mergeti la medic bun pentru ca este posibil ca nervul sa nu fie curatat bine sau sa aveti o infectie puternica. Va recomand clinica la care merg eu, ***, medicii de acolo sigur va vor rezolva problema.