Ce pot face??

Caria dentara

Postata de MembruMobileApp1484323476 cu 7 ani in urma.

Buna ziua,
Am o masea gaurita si in interiorul ei a crescut carne. Ce pot face daca, abia am nascut prin cezariana ?
Va rog, dati.mi un raspuns !

Raspunsuri (1)

alexa_866

acum 4 ani

O astfel de situatie trebuie analizata de medicul stomatolog. Si eu am avut ceva de genul, dar am mers la medic imediat si s-a rezolvat. Problema este ca nu trebuie sa va lasati dantura in stare deteriorata. Eu am inteles acest lucru de la medicii de la *** care mi-au explicat cat de important este sa mergem la timp la stomatolog. Asa este. Sanatate!