Carie la masea

Caria dentara

Postata de Andreea Petrea cu 10 ani in urma.

Buna seara! Am si eu o intrebare: Am o masea cu inceput de carie si m am programat sa mi o trateze de carie,dar sunt curioasa ce o sa imi faca si daca o sa ma doara.Ma puteti ajuta?Multumesc.

Raspunsuri (2)

giuly_87

acum 10 ani

Daca ai dureri prima oara iti omoara nervu dupaia iti plombaza,dureri nu stiu depinde da cu siguranta o sa simti totu

Andreea Petrea

acum 10 ani

Nu am dureri si nici nu e gaurita.Doar are carie si vrea sa mi o trateze de carie :)