Caria dentara

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

cum as putea trata o carie fara freza.sunt ingrozit.am fost odata la dentist si m-a durut ingrozitor la o carie superficiala.daca poate cineva sa ma ajute i-asi fi recunoscator.(sau un tratament)repet ;fara FREZA

Raspunsuri (2)

Maria5758046

acum 16 ani

cu clestele

ioana155

acum 15 ani

Cu anestezie si cu... freza. Nu poti scapa de bazzz-bazzz, dar roaga medicul sa-ti faca anestezie, chiar daca pare superficiala caria. N-o sa simti absolut nimic, iti garantez. Acum se lucreaza cam peste tot fara dureri, cauta un medic bun si-o sa fie bine.