cabinet stomatologic

Caria dentara

Postata de nadalina cu 12 ani in urma.

Va rog sa-mi recomandati un cabinet stomatologic care ofera servicii la costuri mai decente. Am 29 de ani si grave probleme ( dinti si masele macinate, dureri la rece si cald, etc) dar din pacate nu stiu un cabinet mai ieftin deoarece nu imi permit costuri mari. Va rog ,este important, poate cunoasteti un doctor care face tratament in rate iar costurile sunt de bun simt. Am tot cautat, am fost la diverse cabinete dar imi luau banii si in 5 luni aveam aceeasi problema.
Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Cosmin Ulman

acum 12 ani

Imi pare rau, dar nu pot sa fac recomandari.
Din pacate serviciile stomatologice de calitate necesita costuri; costuri cu echipamantele, cu materialele, cu o sterilizare perfecta, cu o pregatire continua a medicului pt a fi la curent cu tehnologii si mijloace noi de tratament.
Dar exista cabinete care ofera plata esalonata in 6,8 rate lunare, fara dobanda.

Dr Ulman Cosmin
Medic stomatolog coordonator - Clinica Trident
www.clinicatrident.ro

fusun

acum 11 ani

Nu specificati insa de unde sunteti..