Buna

Caria dentara

Postata de MembruMobileApp1486540898 cu 7 ani in urma.

Am avut plombata o masea nu am putut manca pe acea parte plomba sa crapat am fost ma curatat si mi a pus o pasta ma doare ingrozitor durerea se muta cand in gat cand in ureche ce poate fi mi a zis ca a omorat nervul acum am mai facut o radiografie ce poate fi

Raspunsuri (1)

alexa_866

acum 5 ani

Poate fi o infectie sau poate medicul nu a lucrat bine acea zona si trebuie sa faceti un tratament. Eu va recomand sa nu stati asa pentru ca se pot complica lucrurile. Durerea trebuia sa va treaca daca treaba era facuta ok. Mergeti la alt medic, puteti sa va programati la ***, clinica la care merg eu si sunt foarte multumita.