alaptarea si extractia unei masele de minte

Caria dentara

Postata de MIHAELA35128822 cu 15 ani in urma.

buna ziua...acum 2 zie mi s-a sfaramat o masea de minte...as vrea sa scap at mai curand de ea,dar problema e ca alaptez....pot sa intrerup alaptatul numai in ziua in care se face extractia,sau sunt nevoie de cateva zile???tin sa precizez ca de fiecare data cand mi s-a efectuat o extractie s-au folosit in jur de 4 fiole de anestezic pt ca nu prindea anestezia din prima...ultumesc anticipat

Raspunsuri (1)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna Diana
Ar trebui sa te interesezi cate zile ramane anestezia in corp, cere sfatul unui specialist.Este posibil sa dureze mai mult timp efectul
Numai bine