agenezie

Caria dentara

Postata de cu 15 ani in urma.

Am o problema cu dantura. la de ntist mi s-a spus ca am agenezie, dar medicul nu a reusit sa imi explice ce e de facut, mi*a recomandat un aparat dentar... as dori sa aflu mai multe. nu mi*au crescut incisivi laterali chiar daca i*am avut can d erau"de lapte". multumesc

Raspunsuri (1)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Agenezia are cauza ereditara, incercati sa mergeti la un specialist pentru mai multe detalii