abces dentar

Caria dentara Abces dentar

Postata de melania4 cu 14 ani in urma.

AM UN ABCES DENTAR CARE S-A SPART SI LANGA MASEAUA CARIATA MI-A APARUT O BUCAT ADE CARNE CRESCUTA ? SUNT SPERIATA . CE POATE FII?
SUNT CU DANTURA IN LUCRARE LA UN DENTIST DAR, AM PROGRAMARE TOCMAI MIERCURI 10. 03.2010 . CE POATE FII? VA ROG,SA-MI RASPUNDETI. VA MULTUMESC,MELA

Raspunsuri (6)

chik_

acum 14 ani

La stomatolog o sa se rezolve problema.Pt ca nu ti-ai tratat maseaua la timp s-a intamplat acest lucru insa nu e nimic grav.Am mai vazut.Mergi insa negresit la stomatolog!Poate chiar inainte de programare suna-l si cere-i macar sa te vada.Ai luat antibiotic pt abces??

Velvet Dental Clinics

acum 14 ani

Buna Melania, problema ta poate fi un polip gingival ce va fi indepartat de catre medicul tau stomatolog. Pana atunci se recomanda ca periajul dentar sa fie unul bland si efectuat cu o periuta cu peri moi.

dr.Lucian Claudiu Fatu

Andra

acum 12 ani

Cat ar costa o interventie pentru indepartarea unui polip gingival?

marius

acum 14 ani

am dinti pusi pe o parte si de cateva zile ma dor la cald sau rece ce pot sa fac pt. a scapa de durere?

andreea

acum 14 ani

poti sa mori din cauza unei infectii dentare

nykol

acum 11 ani

si eu am un abces si lam spart seper sa treaca ca ma omoara durerea nu des dar si cand vine ma rupe