cum interpretez analizele facute la synevo - sange?

Carcinom cu celule scuamoase Cancer de piele

Postata de Utilizator21531988739 cu 5 ani in urma.

mi-am facut analizele la sange si mi-au iesit 3 valori anormale:

Eozinofil 0.04/ normal 0.05-0.7
Colesterol LDL -121 - optim la limita: 100-129
Colesterol total -211 / borderline crescut: 200-240
si la urina mi-a iesit celule epitelieale scumoasa 15-50 / normal 1-15
ce semnfica ?
sunt femeie de 36 ani si am 42 kg

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.