ce inseamana celule epiteliale scumoase crescute la examen urina?

Carcinom cu celule scuamoase

Postata de Utilizator21531988739 cu 5 ani in urma.

mi-am facut analize la synevo si mi-a iesit la examen urina celule epiteliale scumoase de 15-50, normal 1-15. multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.