vsh marit

Candidoza

Postata de dafff67 cu 13 ani in urma.

buna ziua ! sufar de candsidoza de 7 ani !
am vsh crescut 16 ...ce sa fac?? este vreo infectie in organism ?????
am 27 de ani!@
e cazul sa ma alarmez??ce alte analize sa mai fac ca sa vad cauza??

Raspunsuri (7)

mari

acum 13 ani

1. nu e asa mare VSH. 2. Tu si asa esti alarmata de la mama natura, draga "daff", asa ca...

annamaria

acum 12 ani

nu este adevarat

cristi

acum 13 ani

am vsh 110 ce inseamna

Avian

acum 13 ani

La varsta ta, nu este chiar deloc crescut VSH :| Ba chiar putea sa fie un pic mai mare, mai exact 18.

annamaria

acum 12 ani

BA DA SA STI CA NAI DREPTATE

Avian

acum 13 ani

Cristi, daca intr-adevar ai un VSH de 110, atunci ai fie o infectie, fie o boala inflamatorie. Banuiesc ca daca ti-a iesit valoarea asta la analize, ai facut si alte investigatii ulterior.

mir 77

acum 13 ani

vsh 40 care e cauza/