Verugi la incheietura inghinala

Candidoza

Postata de Ioan105128082 cu 13 ani in urma.

Ce tratament imi recomandati?

Raspunsuri (3)

mikmok

acum 13 ani

Mergi la farmacie si cumpara tinctura de galbenele si incearca sa te tamponezi dimineata si seara.

Victor Richard

acum 13 ani

Exista fel si fel de solutii care ard verucile sau le criogenizeaza. Totusi mergi la un medic dermatolog sau intreaba unul la sectiunea Consulta medicul care ar fi solutia potrivita in cazul tau.

emelina

acum 13 ani

Planta de rostopasca este una din solutii.Te dai cu sucul plantei 7 zile si trebuie sa cada.