va rog un raspuns

Candidoza

Postata de laurapop cu 11 ani in urma.

buna ziua am facut niste analize de urina la care au iesit ca am streptococ de grupa d bun... doctorita mia dat 20 de injectii de gentamicina pe cand eram la a17 a injectie bucuroasa ca am scapat mia aparut jos la gaura umflatura usturime roaseata ......am mers la ginecolog a zis ca am candida bun....mia dat ovule doua lovexim sau cum eraU si pastile flucovim cate una la 3 saptamani si am terminat cu tratamentu DOCTORU A SPUS SA INCEP CU SEXU DUPA O SAPTAMANA SI AM INCEPUT DUPA VREO 8 ZILE DA INCA AM USTURIMI CAND FAC ....SEX LA VULVA AM USTURIMI CE AR PUTEA FI CU CE AS PUTEA SA MA DAU SAU POATE SA NU IMI FI TRECUT DE TOT.????????

Raspunsuri (1)

of of of

acum 11 ani

Pai intre timp si medicii stiu ca atunci cand apare candidoza dupa antibiotic este de la ANTBIOTIC candidoza, adica cauzata de p***aa medicului si a pacientului. Ce sa creasca in corp dupa atatea antibiotice toxice decat ciuperci ? Data viitoare nu te mai lasa tratata asa orbeste cu antibiotice.
Numai 0,006% din medici au auzit de teoria asta adevarata si numai 0,00001% o respecta.