Va rog ajutor...

Candidoza

Postata de WhyMe? cu 14 ani in urma.

Am fost cat de curand intr-un cocioc(lac)si m-am scaldat.Nu stiu ce mia aparut in interiorul pielii de pe penis...dar ma mananca si ma ustura...imi apare cateodata din cauza ei cv alb...sa umflat pielea aceia care duce la gaura penisului.Va rog spunetimi ce tre sa fac sau ce tre sa iau.Multumesc.

Raspunsuri (2)

WhyMe?

acum 14 ani

ma ajuta cv va rog?
Acu cand vreau sa dau pielea peste cap ma ustura si chiar ma inteapa..sau cateodata cand fac pipi ma ustura.

Adrienne

acum 14 ani

Nu vreau sa sune a dojana, dar cat ai de gand sa mai stai pana mergi la un medic urolog ? Sigur ai o infectie,nu poate sti nimeni de pe forum ce ai ,cu atat mai putin sa-ti dea un tratament. Mergi la medic pana nu se complica mai mult. Curaj, nu este nimic rusinos !