usturime

Candidoza

Postata de ana-maria48123988 cu 13 ani in urma.

sunt insarcinata ,iar in timpul contactului sexual am usturimi as dori sa stiu ce creme pot aplica sau care este cauza acestor usturimi?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Mergi la medic sa determine cauza usturimii. Nu ai precizat cate saptamani ai, daca te lubrifiezi suficient, daca mai ai scurgeri, daca mai iei medicamente etc.

camelia

acum 13 ani

am o operatie de cezariana de un an si 3 luni si sunt insarcinata in 7 luni acum,dar am usturimi la operatie.care e cauza?