Usturime in zona penisului

Candidoza

Postata de IOAN35118814 cu 15 ani in urma.

Am o problema de cateva zile mai exact vreo 5 zile ma cam ustura nonstop pielea care acopera penisul. Nu am secretii sau bube sau oricefel de sintome descrise in bolile cu transmitere sexuala ( sifilis , gonoree .. ). Ma ustura si atat si nu foarte tare ci asa o usturim sesizabila. E posibil sa ma fi iritat si daca da care ar putea fi cauza?

Raspunsuri (1)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Mergi cat mai repede la un doctor dermato-venerolog.Este posibil sa fi luat o micoza in urma unui contact sexual sau cu obiect infectat.