Usturime in zona organului genital

Candidoza

Postata de T. Corina-Mihaela cu 8 ani in urma.

Buna ziua , am si eu o problema , de cateva zile am o usturime / mancarime foarte puternica incat nu pot purta lenjerie in zona organului genital , am avut contact sexual si urma sa am obsevat ca aceasta usturime se afla si inauntrul organului , totodata partenerul meu spune ca si pe el il ustura putin penisul . Aceasta usturime mi a mai aparut o singura data acum cateva luni dar dupa o saptamana maxim a trecut fara sa fac nimic , acum fiind a doua oara cand a aparut m am gandit sa intreb ce ar putea fi sau ce medicament as putea lua . Va rog sa luati in considerare ca am si scurgeri de cativa ani buni foarte vaste . Multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

geanina.popa

acum 8 ani

Ar putea fi candidoza..eu iti recomand sa mergi la un consult ginecologic ca sa eviti complicatiile.Ti-l recomand pe domnul doctor Silviu Istoc, eu am si nascut la dansul si are foarte multa rabdare.Sigur o sa iti ofere tratamentul potrivit.Seara buna!