Urgent?

Candidoza

Postata de Monica Acasandrei cu un an in urma.

Bună ziua! Am o întrebare. Mi a întârziat menstruatia luna trecuta iar acum inca nu mi a venit luna trecuta yin sa mențină am mers la baie oar pe servet mi a apărut o scurgere rozalie miros asemănătoare sangelui am făcut 3 teste de sarcină iar toate negative acum lina aceasta asteptand mi sa întâmplat asemenea chestie cand am mers la baie si ma doare foarte tare abdomenul același senzația înainte de menstruatia ma dor sanii foarte si sunt foarte sensibili la atingere repet ca am scurgeri uneori albe laptoase si urât mirositoare ce sa fie oare mie teama sa merg la medic .Am nevoie de un sfat!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859