unghie incarnata

Candidoza

Postata de al3ks cu 12 ani in urma.

buna ziua! das dori sa va pun j eu o intrebare , mama mea are unghia incarnata a urmat trei operatii aceste nefiind eficiente de fiecare data a smuls jumatate din unghie ,ar dori sa nu mai repete inca o operatie , ar dori sa urmeze tratament .Vamultumesc frumos.

Raspunsuri (2)

google

acum 12 ani

Scrie pe google '''' unghie incarnata'''' si gasesti informatii, sfaturi.

Maria

acum 11 ani

Sa mearga la pedichiurista sa-i curete unghiile de cateva ori si no sa-i mai creasca in carne unghia.Asa am procedat si eu,merg la pedichiurista de cate ori e evoie pentru intretinerea unghiilor.