stafilococ auriu+candida gat si nas

Candidoza

Postata de ioana1976 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti ce doze de Staphylococcinum CH200 ar trebui sa-i administrez fetitei mele de 8 ani si jumatate diagnosticata cu stafilococ auriu in gat si nas+candida in gat.
Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Doina

acum 11 ani

De stafilococul auriu foarte greu scapi... pentru candida iti recomand Candy Clear 5. Este eficient si isi face efectul in doar 2 luni de la utilizare. Sanatate multa!!!