Secretie vaginala abundenta care reapare?

Candidoza

Postata de Utilizator11624791969 cu un an in urma.

As dorii și eu un sfat, de câte ori fac sex neprotejat apare o secreție abundenta alba și un disconfort însoțit câteodată și de mâncărime. Am realizat analize, papanicolau, examen secreții, partenerul meu a făcut kit pt transmitere cu boli sexuale, niciunul nu are nimic. Ce îmi recomandați sa mai facem? Va mulțumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/secretiile-vaginale-cand-ar-trebui-sa-ne-ingrijorami_16966