secretia urat mirositoare

Candidoza

Postata de florentabodirlau cu 12 ani in urma.

cum sa scap de candida? fac tratament si tot recidiveza. vreaun un sfat sa nuami am nevoie vreodata de tratament. partenerul meu numai vrea sa aiba contact sexual cu mine din aceasta cauza. va multumesc.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Partenerul a facut tratament? Daca nu, faceti dvs tratamentul degeaba.

florentabodirlau

acum 12 ani

dar tratamentul cu fluconzal de 150 mg in doza unica si repetat la 7 zle este eficient?

Mihaela22120678

acum 12 ani

Trebuie sa faceti o cultura si o antifungigrama, ca sa vedeti daca e sensibil la fluconazol.
Dar oricum de obicei aceasta infectie recidiveaza...

Georgiana

acum 8 ani

Buna ziua am si io o problema am o secretie urat mirositoare si nu stiu ce sa fac si in acelasi timp alaptez si nu stiu ce tratament mi-ar trebui datimi un sfat