scurgeri anormale

Candidoza

Postata de nicoleta11nicoleta cu 13 ani in urma.

de ceva timp am niste scurgeri alb -galbui care miros urat..nu am mai avut pana acum ...ar putea fi ceva grav....stiu ca trebuie sa merg si la un ginecolog ..dar un raspuns mi-ar prinde bine...multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

o femeie

acum 13 ani

Scurgerile cu miros neplacut sunt caracteristice bolilor cu transmitere sexuala: gonoree, trichomonas. Scrie pe Google ''''scurgeri alb-galbui'''' si gasesti informatii utile. tREBUIE SA MERGI LA DR, SA-TI IA O ANALIZA A SECRETIEI SI SA FACI TRATAMENT IN FUNCTIE DE REZULTAT. tRATAMENT FACE, DE REGULA SI PARTENERUL.

gegea

acum 13 ani

multumesc

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Adreseaza-ta medicului dermatolog care va ''recolta o lama'' pe care o va examina un medic de laborator. Este posibil sa fie necesare si alte analize. In mod cert doar medicul iti poate indica tratamentul corect.
075dermato -- Suferinta tratata de catre un medic competent costa cel mai putin

nicoleta11nicoleta

acum 13 ani

multumesc