Scurgeri albicioase cu morso jurat ?

Candidoza Acidificare urinara

Postata de MembruMobileApp1505753853 cu 6 ani in urma.

Pot avea un raspuns pe imeiĺ [email protected] acum 3 zile mam culcat cu o fata azi au inceput scurgerile si cand urinez am mici intepaturi ce pot face pentu ca sunt cam rusinos sa merg la medic.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101