sangerare in timpul tratamentului

Candidoza

Postata de ingerash18 cu 13 ani in urma.

ieri seara am folosit crema gynofort,si knd am scos tubuletul cu crema am vazut in varf o usoara urma maronie,ca cea de spotting si vad k de atunci ,knd se elimina crema e usor maronie si lasa pete pe protej-slip.spuneti-mi va rog daca aveti idee ce e,sange sau spotting.mentionez ca iau antinconceptionale yaz si menstruatia mi sa terminat cu o zi inainte de ce am folosit crema.va rog mult spuneti-mi o parere,sunt disperata:((((

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu inteleg...de ce nu vorbesti cu medicul care ti-a prescris tratamentul?