raspuns va rog

Candidoza

Postata de laurapop cu 11 ani in urma.

am terminat tratamentu pentru candida?pot face sex neprotejat?imi este frica sa nu ia din nou partenerul......????

Raspunsuri (4)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Numai daca a urmat si el trat. concomitent; altfel riscati sa va recontaminati dvs.

Laryss

acum 11 ani

si eu am fost in situatia ta. Am urmat amandoi tratament si nu a recidivat.

laurapop

acum 11 ani

va multumesc de raspuns.a terminat si el tratamentul .....atunci poate va fi bine ...va multumesc

Candy Clear 5

acum 11 ani

iti recomand sa folosesti odata pe zi o lingurita de Candy Clear 5. Este foarte bun pentru prevenire. Il poti gasi pe www.zeolite.ro