pete si mancarimi

Candidoza

Postata de gabupr cu 12 ani in urma.

am mancarimi anale si pe testicule iar pe penis capul penisului am o pata rosie ca si o ciuperca rotunda va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Mergi urgent la un medic dermatolog impreuna cu partenera. E cel mai probabil o BTS pe care daca nu o tratezi corespunzator poate duce chiar la infertilitate.

gabupr

acum 12 ani

ce anseamna BTS?

Iuli

acum 12 ani

Boala cu transmitere sexuala. Gasiti mai multe informatii pe google.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 12 ani

Mergeti la un medic dermatolog care va recomanda si un examen micologic al pielii din regiunea unde va maninca.
075dermato

liv

acum 9 ani

Sa il mance inp***apin ii dau io verdictu