Ovule pentru streptococcus spp?

Candidoza

Postata de Daniela cu un an in urma.

As dori sa imi recomandati niste ovule pentru a scapa de streptococcus spp.. am incercat cu cervugid si polygynax si nu am reusit sa scap.. am mai folosit regevagia.. si ma gandeam oare merge si meclon, sau ce altceva?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-streptococ-de-grup-b_9507

shary

acum 7 luni

Buna!
Eu iti recomand un dr exceptional in care sa ai incredere si care sa iti urmareasca sanatatea genitala. Dr Ana Chioveanu din cadrul Medicover este dr meu de mai mult de 10 ani si pot spune ca este un medic exceptional si un om cald si empatic!