oare am candida?

Candidoza

Postata de b3b3lusha cu 14 ani in urma.

de 2 zile am o sangerare si lichidul imi curgea este branzos si rosu din cauza sandelui cred si in plus prietenul meu are o iritatie!oare ce sa fac?ajutati-ma va rooog

Raspunsuri (2)

ionica

acum 14 ani

Pai poti merge in primul rand la ginecologie sa vezi daca este vorba de candida sau poate ai o anexita. Numai medicul iti va da tratamentul necesar pentru ceea ce ai, atat tie cat si partenerului.Pe curand

bernilori

acum 14 ani

trebuie sa mergi imediat la ginecolog,poti avea o candida,dar cred ca ai si o anexita ,poate si o iritatie ,iar partenerul cred ca s-a iritat si el din cauza infectiei tale.trebuie sa te tratezi si tu ,dar si partenerul[saracul de el,cu asa o iritatie .....cred ca are usturimi grozave]multa sanatate!