nustiu ce sa fac la fetita de 8 ani

Candidoza

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

ce trebue sa fac la fetita de 8 ani ..are o usturime la puta si mancarime la fundulet

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

pentru aceste simptome trebuie sa va prezentati la medicul pediatru pentru cateva analize : sumar de urina, urocultura pentru acea usturime si examen coproparazitologic pentru mancarimea de la fundulet. in urma acestor analize se poate prescrie un tratament corect.

va urez o zi buna