Micoza?

Candidoza

Postata de marthastewart cu 14 ani in urma.

Imi cer scuze daca suna stupid, da se poate transmite micoza prin sex oral? Intreb pentru ca fac micoza extrem de des, si incerc sa evit orice modalitate de a o face din nou.

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 14 ani

Da, se poate transmite

marcovitz smaranda

acum 14 ani

sotul meu ia aparut pe gland niste bubite este exact ca o iritatie si il maninca si are senzatia de usturime si o senzatie de a face pipi in rest eu ma maninca foarte rau si am o scurgre va rog frumos ce putem face in a trece de aceasta senzatie nu avem timp sa mergem la medic finca lucram pina seara tirziu

Sheila

acum 14 ani

Nu prea exista nici o alternativa decat mersul la medic. Trebuie sa stiti care e cauza pt a urma un tratament. Din cate inteleg e destul de grav.
Sunt cabinete care au program pana tarziu unele chiar in wekwnd, pt sanatate trebuie sa va faceti timp.
Cred ca va puteti invoi o ora dimineata si sa mergeti pt recoltarea probelor.