mi se cojeste pielea in jurul vaginului

Candidoza

Postata de ccn cu 13 ani in urma.

acum ceva timp am fost la dr si am aflat ca am candidoza, mi a dat tratament mie cat si partenerului meu.totul pare sa fie bine deoarece nu mai am scurgere urat mirositoare si nici partenerul meu dar in schimb avem un alt simtom atat mie cat si lui nise cojeste pielea mie din jurul vaginului si lui de pe penis.la inceput pare o iritatie si dupa se usuca si incepe sa se cojeasaca.ce ar putea fii?

Raspunsuri (6)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

luki

acum 13 ani

folositi crema de galbenele din plafar o sa ajute

maria

acum 13 ani

am si eu acceasi problema... ma refer la cojirea pielii din jurul vaginului,,, de vreo 3 4 zile si azi am inceput sa folosesc crema de galbenele si pare ok.

gabi

acum 13 ani

cere un tratament naturist la [email protected] mine m-au ajutat foarte mult

ccn

acum 13 ani

va multumesc frumos!!

Penis

acum 8 ani

SPALA-TE LA p***a BAI JEGOASO