Menstruația poate fii dereglata din cauza la antibiotice și tratamente?

Candidoza

Postata de Utilizator11564522470 cu 4 ani in urma.

Bună seara am o întrebare... Acum 2 saptamani jumate am fost la ginecologie și misa spus ca am infecție urinara.... Domul doctor mia dat sa iau antibiotic(Zinnat ) și sa fac spălători... Cu Tantum rosa... Luna trecuta am avut menstruația de doua ori o data pe 4 si o data pe 27... Luna lu iulie nu mia venit deloc.... Oare pe data de iulie nu mia venit menstruația din cauza la antibiotice.... Sau este vorba despre o sarcina... In iunie am făcut test și mia ieșit negativ! SUNT FOARTE CONFUZA! va rog sa ma ajutați cu un răspuns! Mulțumesc :) *

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/11-factori-neobisnuiti-care-cauzeaza-tulburari-menstruale_13491