mancarimi si secretie branzoasa

Candidoza

Postata de mirela.ev cu 9 ani in urma.

buna ziua. sunt intr-o relatie de 3 ani si chiar daca partenerul meu mi a facut sex oral si a bagat penisul un pic in vagin nu am avut aceasta senzatie de mancarime si secretie branzoasa fara miros. da, inca nu am avut un contact propriu-zis si n am folosit prezervativ. sunt constienta de asta, dar am amanat mereu din motive importante. mentionez ca am aceasta problema de 2 zile! credeti ca am candida? ce sfat imi oferiti? multumesc.

Raspunsuri (4)

didi

acum 9 ani

probabil ai contactat Sindromul Imuno-Deficientei Dobandite. acestea sunt primele simptome. Mergi la un control urgent!

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Poate fi candidoza. Acest lucru poate fi confirmat de un consult ginecologic si un examen al secretiei vaginale.

mirela.ev

acum 9 ani

asta am de gand sa fac! imi programez cat mai rapid un consult! va multumesc pentru sfat!

octavia

acum 7 ani

Buna am si eu o problema ... de 3 zile am o scurgere din vagin care este ca guma se intinde si are o culoare transparenta si putin albuie ... si de azi dimineata am mancarimi in jurul vaginului... imi puteti spune ce se intampla cu mine va rog ... se poate sa fiu insarcinata ?