ma ung si in interior cu clotrimazol crema??

Candidoza

Postata de popa cristina gabriela cu 10 ani in urma.

sunt insarcinata in 33 saptamani si am candida,am primit clotrimazol crema,dar nu stiu daca sa ma ung cu ea si in interior????

Raspunsuri (3)

manuela53

acum 10 ani

Nu , este doar pentru uz extern!

NDUFXwHnmoU

acum 8 ani

How could any of this be better stated? It colund''t.

Elite

acum 2 ani

Se unge doar pe pielea uscata sau se poate unge și pe partea umeda a zonei intime ? Din cauză că pe prospect scrie uz cutanat nu pe partea mucoasa dar atunci cum mă vindec daca nu dau pe partea umeda ?