Ma poate ajuta ceaiul de musetel?

Candidoza

Postata de MembruMobileApp150330210425847 cu 8 ani in urma.

Buna!! Am si eu o problema ..nu am mai avut contact sexual de 8 luni de zile dar zilele astea cand sa intamplat fiind foarte brutal contactu sexual am inceput sa sangerez nu curge tare dar...totusi..nu inteleg de ce ...oare niste spalaturi vaginale mae ajuta?

Raspunsuri (2)

PredaMarina

acum 8 ani

Spalaturile vaginale in cazul tau nu sunt tocmai indicate. Ar trebuie totusi sa intrebi medicul tau ginecolog. Totusi o baie usoare in musetel nu strica, nu spalaturi vaginale!

Diana

acum 8 ani

Multumesc frumos! Totus nu inteleg care e cauza ...