Mâncărimi in zona inghinală

Candidoza

Postata de MembruMobileApp304135 cu 8 ani in urma.

Am niște mâncărimi supărătoare de 3 zile in zona inghinală..nu am cum sa apelez la ajutorul medicului ginecolog! Niște sfaturi ?

Raspunsuri (2)

denise.morar

acum 8 ani

Eu iti recomand sa cauti pagina de facebook a domnului doctor Silviu Istoc,este medicul la care merg eu si este o persoana extraordinara, si sa ii scrii acolo despre afectiunea ta.Mult mai eficient ar fi insa, sa mergi si la un consult ginecologic.Sanatate!

Gina.B

acum 8 ani

Si eu am avut aceleasi simptome,dar am decis sa merg la ginecolog ca sa nu se agraveze.Am mers si eu la domnul doctor Silviu Istoc si dansul mi-a oferit tratamentul corespunzator si nu a recidivat. Sper ca ti am fost de ajutor!