Limba iritată cu bubite?

Candidoza

Postata de MembruMobileApp150330210428348 cu 6 ani in urma.

De vreo cateva sapt am o sensibilitate la limba in special in lateral dreapta spre baza.la vizualizare in oglinda am observat ca e roșie și brazdata cu mici bubite rosii care imi dau o senzație de arsura cu înțepături pe toată zona afectată.sunt însărcinată în 10 sapt
poate fi ceva grav? Si cerul gurii e sensibil la atingere
NU pot atașa poza din pacate

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cum-sa-te-ingrijesti-in-sarcina/cele-mai-ciudate-simptome-de-sarcina_9251

MembruMobileApp150330210428348

acum 6 ani

??????

Utilizator11702163529

acum 4 luni

Astept și eu un radpuns