iritatie

Candidoza

Postata de ovi_dica cu 13 ani in urma.

Buna seara am 20 de ani si in urma cu 2 zile mi-au aparut niste puncte rosii pe capul penisului...cat si pe pielea interioara si sa luat putin pielea de pe ea..si e rosie...in urma cu ceva timp imi mai aparusera o data dar doar pe cap niste puncte mici rosi iar medicul mi-a dat triderm....iar prietena mea a fost la doctor si ia spus ca are o micoza.... eu ar trebui sa ma dau tot cu triderm? Multumesc!

Raspunsuri (1)

sorinanetoi

acum 13 ani

Problema este ca ai luat de la ea micoza si trebuie sa urmezi si u un tratament.Presupun ca medicul i-a dat si pentru tine niste pastilute ceva,iar in cazul in care nu i-a dat nu lua dupa ureche ci du-te la medic!