Iritație pe capul penisului.

Candidoza

Postata de Ionut1999 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Pe capul penisului am niste sbarcituri...nu ma doare, nu ustura si n-am mancarimi. Dupa ce ma masturbez, iar penisul revine la starea flasca, acele zbarcituri se accentueaza. Dar dupa cum am zis, nu am nicio neplacere. V-as fi recunoscator daca mi-ati raspunde. ;)

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Sunt normale, stai linistit.Cateodata se accentueaza datorita activitatii sexuale, cand revine la normal, cum si tu ai vazut.Ai sa vezi si mai incolo ca poate sa apara, insa nu e nici o problema.