intrebare

Candidoza

Postata de Marinel7125359 cu 13 ani in urma.

am avut cateva boli cu transmitere sexuala,dintre care nu am scapat de 2 decat cu cel putin 1 l bere pe zi(dupa ce am luat medicamente). acum am candida si dna doctor mia dat meclon de 2 ori pe zi. imi aduc aminte ca am fost odata racit si am luat eritromicina,si atunci o luna nu am mai avut nimic. acum am cumparat din nou,dar de 200g nu de 250. am 2 intrebari:
1 are ceva ca iau eritromicina cum mia zis farmacistul si cu meclon?
2 are acelasi efect eritromicina de 200g cu cea de 250?

Raspunsuri (2)

raluca

acum 13 ani

Incearca sa iei meclon daca asa ti-a zis medicul, pentru candida.

george

acum 13 ani

si incearca sa folosesti prezervativ , si in plus nu mai intretine relatii cu toate persoanele dubioase.