infectii

Candidoza

Postata de dana_babyy cu 14 ani in urma.

am o scurgere de ani de zile nu mai sti ce sa ma fac cu ea. ieste abundenta citeodata urit mirositoare,cu mincarimi si f albicioasa.am luat o gramada de tratamente.ce poate sa fie am nascut, am un baietel de un an,dupa nastere iar am luat tratament.DEGEABA

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Toate aceste " n " medicamente de care ai vorbit ,le-ai luat in urma unor analize facute la un cabinet ginecologic, in urma unui control de specialitate ? sau la recomandarea unor cunostinte ? Daca se cunoaste diagnosticul exact,se urmeaza tratamentul prescris, se repeta analizele sa se vada daca este totul bine, atunci nu se poate sa nu se rezolve problema . Daca ai facut toate "ca la carte " si DEGEABA ,atunci aschimba medicul. Sanatate !

raluca

acum 14 ani

Citat:
am o scurgere de ani de zile nu mai sti ce sa ma fac cu ea. ieste abundenta citeodata urit mirositoare,cu mincarimi si f albicioasa.am luat o gramada de tratamente.ce poate sa fie am nascut, am un baietel de un an,dupa nastere iar am luat tratament.DEGEABA

Buna Dana,
Mergi la un control ginecologic sa vezi despre ce este vorba, dupa cate imi dau seama s-ar parea ca ai o ciuperca bacteriana. Mergi si fa-ti testul Papanicolau si cu siguranta iti va da un tratament in urma testului. S-ar putea sa ai Candidoza Vaginala, dar nimeni nu-ti va da o reteta buna pe forum, de aceea iti recomand sa mergi la medic. Pe curand si sa ma tii la curent.